PDF Yazdır e-Posta

       Değerli Ziyaretçimiz ,

       WEB Sitemize hoşgeldiniz , 

      Geleceği Biz Şekillendiriyoruz  sloganı ile , 2008 yılında Ankara'da kurulan İmplantcast Sağlık Ürünleri firması , Türkiye Ortopedik ürünleri pazarında faaliyette bulunmaktadır.  Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan İmplantcast firması , Primer Diz ve Kalça , Revizyon Diz ve Kalça , Dirsek , Omuz , Parmak ve Ayak bileği eklem protezleri , Rezeksiyon Tümör protezleri , Arthroscopy ve Laporoskopi gibi  çok sayıda farklı ürün gurubu ile ülkemiz pazarında hizmet vermektedir.  

      İmplantcast GmbH Almanya firması ürettiği protezlerde 1988 yılından bu yana kullandığı , güçlü klinik verilere dayanan değişik yüzey kaplama teknolojileri (TIN Coating ve Silver-Gümüş coating)  ilede Türkiye Ortopedi pazarında fark yaratmaktadır. Hazırladığı diğer ileri teknoloji ürünü projeleri ile de yenilikçi faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.

     Türkiye Ortopedik ürünleri pazarında , 15 yılı aşkın bir süre tecrübeye sahip olan ,  İmplantcast ailesi , dinamik ve eğitimli ekibi ile başarılı, yenilikçi, araştırmacı, ileriyi gören, sahip olduğu üstün kaliteli ve güçlü klinik tarihçelere sahip ürünlerini , en iyi hizmet anlayışı ile ve  doğru zamanda  kullanıcılarına sunma misyonunu üstlenmiştir.

    1988 yılında Almanyada kurulan ve şu an yaklaşık 50 farklı ülkede faaliyet gösteren İmplantcast GmbH firmasının sahip olduğu ürünleri Türkiye pazarında kullanıcılarının  hizmetine sunan firmamız , ülkemiz insanının ve sağlık kuruluşlarının özellikle sağlık alanındaki talep ve beklentilerine en profesyonel biçimde cevap vermek suretiyle önemli bir katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

    Siz değerli ziyaretçilerimizin web sitemizden daha çabuk , etkin  ve anlaşılabilir bir şekilde faydalanabilmesi için , sitemizi olabildiğince basit ,  anlaşılabilir ve ilk bilgilere kolayca ulaşılabilir  bir şekilde hazırladık .

     Firmamız ve Ürünlerimiz için daha detaylı bilgilere ulaşabilmeniz için sitemizdeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

     Sizlere daha nitelikli yaşamlar sunacağımız günlerde sağlıkla görüşmeyi dileriz.

     SAYGILARIMIZLA ,

     İmplantcast

 

 

 
Implantcast, Copyright 2010 All text, essays, images, documentary, photographs, pictures and audio materials etc. in this site are under copyright and protectted by law. They cannot be used without written permission by Implantcast.
Facebook'ta bizi bulun
Bizi Takip Edin